شنبه 23 تير 1403

خانه صنعت، معدن وتجارت و کانون انجمن های صنفی کار فرمایی  استان کرمانشاه طی پیامی 22 بهمن ماه را تبریک گفتند

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه؛ خانه صنعت، معدن وتجارت و کانون انجمن های صنفی کار فرمایی  استان کرمانشاه طی پیامی 22 بهمن ماه را تبریک گفتند. متن پیام به شرح زیر است:

 

22بهمن ماه یادآور حماسه ها، رشادت ها و جانفشانی های مردم عزیز ایران است که عشق به انقلاب و امام راحل و سربلندی وطن را یکپارچه و بی هیچ ترسی فریاد زند. دهه فجر و سالروز ولادت آزادی و خودباوری بر کام ملت مبارز و سربلند ایران اسلامی مبارک باد.

 

نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبر و پایداری اسطوره ای مردم رنج کشیده است  و مردم عزیز ما همیشه با هوشمندی و موقعیت شناسی خوبی که دارند زمانی که دشمن برهنه و بی نقاب تر در صحنه حضور دارد و زبان به تهدید و عربده کشی باز می کنند با صفوف فشرده وحدت خود را به نمایش می گذارند.

 

خانواده بزرگ صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه، ضمن تبریک فرارسیدن22  بهمن از آحاد مردم شریف و شهیدپروردعوت می­نماید؛ نسبت به گذشته با حضوری گسترده­تر و عزمی مصمم­تر که بیانگر وفاداری و پایداری به انقلاب اسلامی و آرمان های بلند ملت ایران است، و تداوم بخش مسیر پرافتخار پیشرفت و تعالی ایران اسلامی می باشد در راهپیمایی حضور یافته و به دنیا نشان بدهند که ملت ایران از پیام های تهدید آمیز هراسی ندارند و نمی توانند با اراده ملت به این سادگی بازی کنند.

 

 

خانه صنعت، معدن وتجارت و کانون انجمن های صنفی کار فرمایی  استان کرمانشاه  بهمن ماه 1401

 

انتهای پیام/

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group