شنبه 23 تير 1403

دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه با بیان اینکه درمانگاه و مرکز معاینات طب‌ کار صنعت و معدن استان کرمانشاه به همت اعضاء هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه و با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسیده است گفت: این درمانگاه در مرکز خدمات فن‌آوری کسب‌وکار شهرک صنعتی بیستون راه اندازی شده است

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه؛ به نقل از میلکان، مهندس فرهاد مرزی در آیین افتتاح این درمانگاه که با حضور جمعی از مدیران استان، اعضای هیئت مدیره خانه صنعت و معدن و کارگران و کارفرمایان کرمانشاه برگزار شد بیان‌داشت: با راه‌اندازی این درمانگاه کارگران و پرسنل شرکت‌هایی که در شهرک‌های صنعتی بیستون، فرامان، زاگرس و واحدهای صنعتی که در مسیر کرمانشاه بیستون هستند دیگر نیاز نیست برای مراجعه به پزشک، انجام آزمایشات و معاینات طب‌کار به داخل شهر مراجعه کنند.

 

وی با اشاره به اینکه این مرکز چندی پیش با اعتباری بالغ بر ۲۵۰میلیون تومان به عنوان خانه بهداشت راه اندازی شد خاطر نشان ساخت: مجوزی با این عنوان داده نشد و با پیگیری هایی که انجام شد به عنوان درمانگاه آن را راه اندازی کردیم. این درمانگاه با پنج بخش پزشک عمومی، مهندسی بهداشت، اُدیومتری(شنوایی سنجی)، اپتومتری(بینایی سنجی) و نمونه گیری آزمایش در مساحت ۱۲۰ مترمربع جهت رفاه کارگران و کارفرمایان راه اندازی شده است.

 

در بخش دیگری از آیین بهره‌برداری از درمانگاه و جشن انقلاب رئيس كانون عالي شوراهاي اسلامي كار کشور بیان داشت: کارگر و کارفرما دو عنصر اساسی اثرگذاری در بهره‌وری کشور هستند.

 

اولیا علی‌بیگی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: کارگر و کارفرما دو هم سنگر هستند. کم کاری کارگر و کم توجهی کار فرما موجب شکست هر دو این دو گروه خواهد شد. این شرکای اجتماعی هم دیگر را تکمیل می کنند.

 

 

 

 

وی افزود: اندیشه نخبگان به واسطه کار کارگران محقق خواهد شد.

 

رئيس هيات مديره كانون شوراهاي اسلامي كار کرمانشاه رهبری و مردم را دو رکن انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: دشمنان ایران با ادعای مخالفت با سران نظام اسلامی دست به تحریم می زنند در حالی که فشار این تحریم ها بر دوش مردم است.

 

 وی تصریح کرد: ظرف ۴۴سال گذشته همواره ملت با شرافت، بزرگی و عظمت پای انقلاب ایستاده اند و علی رغم تمام مشکلات در تمام صحنه‌ها حضور داشته‌اند و توطئه‌های دشمنان را با حضور آگاهانه در عرصه های مختلف خنثی کرده اند.

رئيس كانون عالي شورهاي اسلامي كار کشور تاکید کرد: ما مسئولین شرمنده و عذر خواه ملتیم و حالا نوبت مسئولین است که جبران کنند و برای امنیت و آسایش این ملت تلاش مضاعف کنند.

 

علی بیگی با اشاره به سخنان رئیس جمهور قبل از انتخابات ریاست جمهوری که گفته بود”هر کس که فکر می کند ریاست جمهوری قدرت و اختیار ندارد نباید نامزد این پست شود” بیان داشت: رئیس جمهور نمی تواند بگوید که من قدرت و اختیار ندارم حالا که وارد عرصه شدید وظیفه شما است؛ بسم الله. ملت وظیفه خودش را با حضور آگاهانه و خنثی سازی توطئه ها باطل کرد. فقر زیبنده ملت ایران نیست.

 

او کلید رمز پیروزی را تولید و اشتغال عنوان کرد و افزود: این کلید در دستان شما کار فرمایان و کارگران است. امروز وظیفه داریم نسبت به اشتغال جوانان و تولید واقعی حساس باشیم. کارفرمایی که وام می گیرد و جایی غیر از تولید هزینه می کند آبروی شما را می برد.

 

رئيس كانون عالي شوراهاي اسلامي كار کشور  خطاب به مسئولین گفت: فرصتی برای آزمون و خطا نمانده است. باید در اتاق فکرهای ۲۴ ساعته به فکر مردم و معیشت مردم باشید. آیا حاضرید با ماهی ۵ میلیون کار و زندگی کنید؟

 

همراه‌ با آیین بهره‌برداری از این درمانگاه و جشن دهه فجر. از نمایندگان ادارات تامین اجتماعی و مالیات استان کرمانشاه در ستاد تسهیل به واسطه همراهی و همکاری برای رفع موانع تولید و از نماینده تشکل‌های کارگری و کارفرمایی به واسطه برگزاری ۱۶ انتخابات انجمن‌های صنفی کارفرمایی تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ 

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group